Realty World Türkiye

Realty World Türkiye & Reidin İşbirliği ile Ofislerimiz Emlak Verilerine Anında Ulaşıyor

Yapmış olduğumuz işbirliği sayesinde Realty World Türkiye profesyonelleri Türkiye’nin en kapsamlı emlak veri bankası REIDIN’i ücretsiz kullanacak.

REIDIN tüm emlak arama sitelerinden gelen verileri geliştirmiş olduğu yapay zeka teknolojisi ile analiz ederek anlaşılır raporlar haline getiriyor. Pazar rekabet analizi, güncel ve tarihsel satış ve kira endeksleri, güncel ve tarihsel ilan sayıları, toplam ve ortalama semt bazında ilan tutarı hacmi, yatırım geri dönüş süreleri, özel formatta bölge raporları gibi sektörel bilgilerle ve göz alıcı grafiklerle profesyonel sunumlar oluşturulabiliyor.

REIDIN Ne Alanda Fayda Sağlar?

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının yararlandığı REIDIN verileri, Realty World Türkiye profesyonellerinin gayrimenkul alanında en doğru ve en güncel bilgilerle mal sahiplerine ve alıcılara daha profesyonel hizmet sunmalarına katkı sağlar.

Realty World Türkiye Genel Müdürü Sn. Sinan Şerifoğlu “Herhangi bir emlak profesyonelinin veya müşterinin dışarıdan ulaşamayacağı gayrimenkul sektörü için çok kıymetli bu verilerle broker ve danışmanlarımızın yetkili portföy kazanmada ve satış ve kiralamalarda performanslarını yükselteceklerini ön görüyoruz. Senelik 1800 USD’dan başlayan bu sistemi tüm ofislerimizin kullanımına ücretsiz olarak sunuyoruz. Böylece emlak ofislerimizin verilere dayalı olarak analiz yapmasına olanak sağlıyoruz” dedi.