Pusula Gayrimenkul

Hakkımızda

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Başarılı bir satış için Realty World PUSULA GAYRİMENKUL gayrimenkulünüzü pazarlarken neler yapacak?

PAZAR ANALİZİ
Sizin gayrimenkulünüze benzer portföyler içinde işlem görmüş olanları listeleyerek detaylı bir "Pazar Analizi" hazırlayacağız. Bu analiz, gayrimenkulünüz için fiyat tespit etmenize yardımcı olacak.

FİYATLANDIRMA
Gayrimenkul için doğru fiyatlandırma yapmak önemlidir. Mülk sahiplerinin, gayrimenkulleri için istediği fiyat ne olursa olsun; Mülklerinin, gerçek değerleri satıldıkları fiyattır. Fiyatı; çok düşük ya da çok yüksek ise, gayrimenkulünüzün satışının size getireceği yarardan faydalanamazsınız.

TANITIM HİZMETLERİ
Sizin gayrimenkulunüze uygun alıcılara ulaşabilmek için; tabela, gazete ilanı, el ilanı, GM bülteni, özellikler sayfası gibi tanıtım faliyetlerinde bulunacağız. Bu tanıtım araçları, gayrimenkulünüzü pazarlarken "doğru alıcı"yı bulmak için şansınızı güçlendirecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır.

TEKNOLOJİ KULLANIMI
Sizin gayrimenkulünüzü yurt içi ve yurt dışında da pazarlanmasını sağlamak için, gayrimenkul satın almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri Realty World Türkiye sitemizde, yayınlayacağız.

KİŞİSEL BAĞLANTILAR
Sizin gayrimenkulünüz ile ilgileneceğini düşündüğümüz kişilere özel olarak ulaşacağız.

ALICILARINIZA FİNANS DANIŞMANLIĞI
Sizin gayrimenkulunüzle ilgilenen kişileri Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank gibi bankaların Realty World müşterileri için özel kredi paketleri ile ilgili bilgilendirebiliriz.Mülklerin, "gerçek değerleri" satıldıkları fiyattır…

Pusula Gayrimenkul

İLAN BUL


DANIŞMAN BUL


REALTY WORLD TÜRKİYE BİRGaranti Koza KURULUŞUDUR.